Rondemelding

Alle ronden zijn gespeeld.

Algemeen klassement subleagues

Resultaten:Ronde:
Resultaten 1 t/m 50 van 67 «1 2»
plaats subleague owner punten ronde 21 leden
1Team FvDPietCasso104176393
2SandmannF1loeder007104136213
3LIAGjordyaarts103896555
4CorNettoJoudhoff103056468
5Team DynamoCrazy Harry102846535
6ITT-F1pkwadraat102826368
7DuiventilF1redraymann102496154
8The ProfessionalsThe_East_Dragon102236114
9Team zeepkisttailz101766393
10Beterwetersalucard1980101586283
11V-LVmkrijt1015364110
12FC Knudde RacingDarkblindside112101526324
13Onzin!BoGu5101196375
14Alles Alfa!Marty2082100956515
15PoldermensenMeike26100486369
16EB02Esch100236374
17VBR RacingKleindonder1002163910
18MHEKEBDETHbitch_knoop100026133
19Bluetigerblue_tiger9999936288
20BHL OzzyPeut998963517
21Max Power.Agusta7299706434
22WOEHAbasaranda99596125
23The fight in the northPlantebak99176123
24BeNeRacingRotzak8899166036
25The Fast and the KorkiesAltron99056238
26Een heleboel mensen part 2hoal988660516
27Rustig aan!KifArU98646315
28GG Allin - Win Some Lose Someocbar98486174
29FOK! Opengias98346398
30Alien F1Sherminator_1st98226106
31Hammerhead-LegendsEZKaeL97786297
32Gas Hoare F1 2019TheFreshPrince97736054
33Vinkeveencreeperhaze97615988
34BangBusRacingDanger.Mouse97426317
35Legacy of KingsBacoo8397416018
36ZzzzzwaffellendeZwiereZwaaiersZuurtje97406035
37HT Forum 2019Madhouse197997175979
38Bado F1 2019Reeswagen97136336
39ActiflowTomF1984969060316
40Cloudbusterstezpigeon96336109
41CB Race & EllisPieterfx1958758015
42TUI F1Oonkie954360710
43DeListsafumufh95366284
44DeltaresBierkoffieautomaat95085594
45A la KartFlobbert950457110
46GenResRacingpleb0794655715
47Dyna F1Patrickske946459111
48Ziggo F1Yogi_B942959310
49Bronkhorstgias942958616
50BoschBoris197894296037
Resultaten:Ronde:
Resultaten 1 t/m 50 van 67 «1 2»
Laatst bijgewerkt: 2 dec 2019 @ 20:00


True FOK.NL  |  algemene voorwaarden
DANK, LICENTIE EN AUTEURSRECHT: VORMGEVING EN INHOUD © FOK INTERNET SITES 1999-2021 - GRAFISCH ONTWERP DOOR DANNY - KOFFIE EN GEZELLIGHEID DOOR YVONNE, KOEKJES MET LIEFDE GEBAKKEN DOOR KNORRETJE, TOMELOZE INZET DOOR ITEEJER, ONVOORWAARDELIJKE LIEFDE DOOR JAYDEN EN ALICIA, DEVELOPMENT OVERZIEN ALS EEN BAAS DOOR BREULS. DE BRONCODE VAN FOK! IS GEHEEL BELANGELOOS BESCHIKBAAR GESTELD AAN, EN ONTWIKKELD VOOR FOK! DOOR BREULS, ZOEM, THE_TERMINATOR, ROONAAN, JUICYHIL, LIGHT, FAUX., FYAH, KNUT, RICKMANS, STEPHAN SCHMIDT, AIDAN LISTER, TOM BUSKENS, DVZ, HMAIL, HIGHLANDER EN DANNY (VERGETEN JE TE VERMELDEN? LAAT HET WETEN!), WAARVOOR DANK! - FOK! MAAKT ONDER MEER GEBRUIK VAN JQUERY, JQUERYUI, JWPLAYER, YUI, FANCYBOX, JGROWL, PHP, MYSQL, DBSIGHT, ANP, NOVUM, ZOOM.IN, PROSHOTS, FILMTOTAAL, WEERONLINE, KNMI, GAMEWALLPAPERS.COM, WEBADS, GOOGLEAP - HOSTING DOOR TRUE - FOK! BEDANKT ALLE VRIJWILLIGERS DIE FOK! MOGELIJK MAKEN EN ZICH GEHEEL BELANGELOOS INZETTEN VOOR DE TOFSTE SITE EN MEEST SOCIALE COMMUNITY VAN NEDERLAND - UITZONDERING OP VOORGAANDE ZIJN DELEN VAN DE BRONCODE DIE DOOR GLOWMOUSE VOOR FOK! ZIJN GESCHREVEN. GLOWMOUSE BEHOUDT INTELLECTUEEL EIGENDOM VAN DIE CODE EN DEZE CODE WORDT IN LICENTIE DOOR FOK! GEBRUIKT. - ZIE DE ALGEMENE VOORWAARDEN VOOR ONZE ALGEMENE VOORWAARDEN - ZIJN WE JE VERGETEN? MAIL OF MELD HET EVEN IN FB!