Rondemelding

Alle ronden zijn gespeeld.

Algemeen klassement subleagues

Resultaten:Ronde:
Resultaten 1 t/m 50 van 65 «1 2»
plaats subleague owner punten ronde 20 leden
65VanBeekRacingEstebano6486483
1LIAG F1-Racingjordyaarts87616163
15Deltares_Bierrrrrkoffieautomaat82546113
16EschEsch82406084
40BHT-Ruurlogias78466033
4UWSF1mkrijt86085987
12VBR RacingKleindonder83105987
24DuiventilF1HerrFritz81265974
2KeineBremsenKeineHosengambit0186795924
6Max33Cleetus84855906
14V-LVmkrijt82925804
41Meijer ZwolleDish77985803
7Team DynamoCrazy Harry84725795
20GG Allin Racing leagueocbar81885794
9Bluetigerblue_tiger9984425778
36F1 APflippo76579365743
34badoF1mrjvolume79715714
31Noot Nooteieregooie80245709
11AlienTrickZuffoX83135687
22A la KartBart_E30815856610
23HT Forum 2017Madhouse1979814256311
13TUI Benelux RacingSnofroe83045619
48Formel Einz!ben.hahlen76845613
25Rustig aan!KifArU81175593
30MAXimaaldaftje80265576
31Stein1Hoornbasaranda86135555
10Zin en OnzinRonlafdori83615558
26The Fast and the KorkiesAltron80765539
18MHEKEBDETHbitchknoop82115513
27ZZZZwaffelendeZwierezwaaiersZuurtje80495496
39Legacy of KingsMandaloree78595487
17Computerkastenalucard198082145473
37BHL OzzyWanders792754715
19Racing Diva'sMeike2682065405
21Gas Hoare F1 2017TheFreshPrince81595395
32SandmannF1loeder00780235373
33Vinkeveencreeperhaze800653714
38Ziggo F1Yogi_B78715377
5Fantastic FourTrebby85715366
29DUTCH BELGIAN RACING ALLIANCELondon123480355356
53F1 ResistanceHanschje74965354
60onzinBoGu571305323
28Scholtes-Klootwijk-Verstappensyljester80445314
45InTrafficGerardH69774352914
46Racing Henkplumbum77415284
47Losser F1dennistd77355283
43DVBZW F1HenkPel77525277
50DM-Racing Club F1 leagueMausman76245174
42I/F/CQwertyplok198077685144
8F1 NoHaloThe_East_Dragon84625104
Resultaten:Ronde:
Resultaten 1 t/m 50 van 65 «1 2»
Laatst bijgewerkt: 27 nov 2017 @ 20:00


True FOK.NL  |  algemene voorwaarden
DANK, LICENTIE EN AUTEURSRECHT: VORMGEVING EN INHOUD © FOK INTERNET SITES 1999-2023 - GRAFISCH ONTWERP DOOR DANNY - KOFFIE EN GEZELLIGHEID DOOR YVONNE, KOEKJES MET LIEFDE GEBAKKEN DOOR KNORRETJE, TOMELOZE INZET DOOR ITEEJER, ONVOORWAARDELIJKE LIEFDE DOOR JAYDEN EN ALICIA, DEVELOPMENT OVERZIEN ALS EEN BAAS DOOR BREULS. DE BRONCODE VAN FOK! IS GEHEEL BELANGELOOS BESCHIKBAAR GESTELD AAN, EN ONTWIKKELD VOOR FOK! DOOR BREULS, ZOEM, THE_TERMINATOR, ROONAAN, JUICYHIL, LIGHT, FAUX., FYAH, KNUT, RICKMANS, STEPHAN SCHMIDT, AIDAN LISTER, TOM BUSKENS, DVZ, HMAIL, HIGHLANDER EN DANNY (VERGETEN JE TE VERMELDEN? LAAT HET WETEN!), WAARVOOR DANK! - FOK! MAAKT ONDER MEER GEBRUIK VAN JQUERY, JQUERYUI, JWPLAYER, YUI, FANCYBOX, JGROWL, PHP, MYSQL, DBSIGHT, ANP, NOVUM, ZOOM.IN, PROSHOTS, FILMTOTAAL, WEERONLINE, KNMI, GAMEWALLPAPERS.COM, WEBADS, GOOGLEAP - HOSTING DOOR TRUE - FOK! BEDANKT ALLE VRIJWILLIGERS DIE FOK! MOGELIJK MAKEN EN ZICH GEHEEL BELANGELOOS INZETTEN VOOR DE TOFSTE SITE EN MEEST SOCIALE COMMUNITY VAN NEDERLAND - UITZONDERING OP VOORGAANDE ZIJN DELEN VAN DE BRONCODE DIE DOOR GLOWMOUSE VOOR FOK! ZIJN GESCHREVEN. GLOWMOUSE BEHOUDT INTELLECTUEEL EIGENDOM VAN DIE CODE EN DEZE CODE WORDT IN LICENTIE DOOR FOK! GEBRUIKT. - ZIE DE ALGEMENE VOORWAARDEN VOOR ONZE ALGEMENE VOORWAARDEN - ZIJN WE JE VERGETEN? MAIL OF MELD HET EVEN IN FB!