Rondemelding

Alle ronden zijn gespeeld.

Algemeen klassement subleagues

Resultaten:Ronde:
Resultaten 1 t/m 50 van 54 «1 2»
plaats subleague owner punten ronde 21 leden
8The Fast and the KorkiesAltron91156526
5Scuderia Hollandiaalucard198092106583
21A la KartBart_E30890062610
201Stein1Hoornbasaranda89316536
44Fok!Open (nu dicht)Beach818253654
10Formel Einzben.hahlen90916354
31Bluetigerblue_tiger9986986079
22AlienTrickBoopMeister88956247
19MRK racing leaguechillalot89456376
25Team DynamoCrazy Harry88276334
13McBulldaft90476336
24Timoer Panda En DarkreverDarkblindside11288616503
45van Wessel Racing LeagueDazzler198581816183
28Losser F1dennistd87786293
35MHEKEBDETHdickiedik85285774
27Meijer ZwolleDish88116243
3Mijn Naam Is Haaseieregooie93116558
17MaxxElmax89566265
4ecCentricityEZKaeL92216543
51Racing for FOK!FiRePaTH70254063
33F1 APflippo76585726173
49GeelenFlyTE75744297
47FOK!sportcrewfranklop78874729
36InTrafficGerardH69851661110
29Fryslân Boppe!GP50087556427
6PowerToTheMAXHorus91916524
1Badmuts F1jordyaarts93626773
41Rustig aan!KifArU84095293
23!ForTheFun!KingGeitje88795733
15VBRacingKleindonder90256545
32DeltaresBierkoffieautomaat86966743
18Esch LeagueKrakakaa89466305
52Pedal to the MetalLouike69572913
37HT Forum 2016Madhouse197985086248
48RacingDiva'sMeike2676364787
43CloudbustersNoModeCharlie82005324
16Go-3-Goocbar90076614
38Sportschool van Hoornonnok84845696
53Planes, Trains & AutomobilesPaladijn66563823
46Wacky Racesplumbum80504874
40Pallas AtheneRroet84535885
12TUI RacingRudyL90586529
50MM F1ruudvh73514034
9VinkecitySchumie2909964113
14UWS-F1Speeder90416406
30Gas Hoare F1 2017TheFreshPrince87026205
7F1-bike-ridersThe_East_Dragon91366414
34Brakrakatjtbakker85525965
39ActiflowTomF1984846854512
26BHL OzzyWanders88216439
Resultaten:Ronde:
Resultaten 1 t/m 50 van 54 «1 2»
Laatst bijgewerkt: 28 nov 2016 @ 20:00


True FOK.NL  |  algemene voorwaarden
DANK, LICENTIE EN AUTEURSRECHT: VORMGEVING EN INHOUD © FOK INTERNET SITES 1999-2023 - GRAFISCH ONTWERP DOOR DANNY - KOFFIE EN GEZELLIGHEID DOOR YVONNE, KOEKJES MET LIEFDE GEBAKKEN DOOR KNORRETJE, TOMELOZE INZET DOOR ITEEJER, ONVOORWAARDELIJKE LIEFDE DOOR JAYDEN EN ALICIA, DEVELOPMENT OVERZIEN ALS EEN BAAS DOOR BREULS. DE BRONCODE VAN FOK! IS GEHEEL BELANGELOOS BESCHIKBAAR GESTELD AAN, EN ONTWIKKELD VOOR FOK! DOOR BREULS, ZOEM, THE_TERMINATOR, ROONAAN, JUICYHIL, LIGHT, FAUX., FYAH, KNUT, RICKMANS, STEPHAN SCHMIDT, AIDAN LISTER, TOM BUSKENS, DVZ, HMAIL, HIGHLANDER EN DANNY (VERGETEN JE TE VERMELDEN? LAAT HET WETEN!), WAARVOOR DANK! - FOK! MAAKT ONDER MEER GEBRUIK VAN JQUERY, JQUERYUI, JWPLAYER, YUI, FANCYBOX, JGROWL, PHP, MYSQL, DBSIGHT, ANP, NOVUM, ZOOM.IN, PROSHOTS, FILMTOTAAL, WEERONLINE, KNMI, GAMEWALLPAPERS.COM, WEBADS, GOOGLEAP - HOSTING DOOR TRUE - FOK! BEDANKT ALLE VRIJWILLIGERS DIE FOK! MOGELIJK MAKEN EN ZICH GEHEEL BELANGELOOS INZETTEN VOOR DE TOFSTE SITE EN MEEST SOCIALE COMMUNITY VAN NEDERLAND - UITZONDERING OP VOORGAANDE ZIJN DELEN VAN DE BRONCODE DIE DOOR GLOWMOUSE VOOR FOK! ZIJN GESCHREVEN. GLOWMOUSE BEHOUDT INTELLECTUEEL EIGENDOM VAN DIE CODE EN DEZE CODE WORDT IN LICENTIE DOOR FOK! GEBRUIKT. - ZIE DE ALGEMENE VOORWAARDEN VOOR ONZE ALGEMENE VOORWAARDEN - ZIJN WE JE VERGETEN? MAIL OF MELD HET EVEN IN FB!